Access Bars

Access Bars

ACCESS BARS NEDİR?

Access The Bars Access Enerji Dönüşümü (Access Energy Transformation) sistemi içerisindeki başlangıç çalışmasıdır. Bu çalışmalar Amerika`da Gary Douglas ve Dr. Dain Heer tarafından geliştirilmiştir.

Access Bars; Access Consciousness’ın ilk başta sunduğu tek araçtı ve Access’in tüm araçlarının temeli olmaya devam etti.

Access Bars; kafanızın içinden ve etrafından geçen 32 enerji barına elle uygulamalı nazik bir yöntemdir. Bu barlar belirli “Bars noktalarına” bağlanırlar ve yaşamın farklı alanları ve yönleriyle bağlantılıdırlar.

Anlam yüklediğimiz her şeyi beynimizde depolarız. Beyin adeta geçmiş yaşamlardan ve bu yaşamdan gelen, milyonlarca yıllık düşünce, önemseme ve tutumları hafızasına atan, dev bir bilgisayar gibidir.

Bars seansında bu noktalara parmak uçları ile yumuşakça dokunularak, bu noktalar aktive edilir ve burada birikmiş elektrik yükü ile beraber o konu hakkında geçmişten getirdiğimiz tüm kısıtlamalar ve blokajlar elektro manyetik olarak serbest bırakılıp silinir. Tıpkı bilgisayarımızdaki gereksiz dosyaları sildiğimiz gibi.

 

ACCESS BARS NASIL ÇALIŞIYOR?

Hayatınızda yarattığınız herhangi bir sınırlama; düşüncelerinize, fikirlerinize, tutumlarınıza, kararlarınıza ve inançlarınıza bağlıdır.

Başımızın üzerinde iyileşme, zaman, umut, farkındalık, yaratıcılık, güç, yaşlanma, cinsellik, para ve benzeri şeylerle ilgili düşüncelerimizin, fikirlerimizin, duygularımızın, inançlarımızın ve kararlarımızın depolandığı 32 enerjetik, elektrik şarj deposu bulunur.

Hafifçe Bars noktalarına dokunun ve SİZİ her zaman mümkün olduğunu bildiğiniz hayata sahip olmaktan alıkoyan kilitlenmiş şeyleri temizlemeye başlarsınız…

Burada birikmiş elektrik yükü ile beraber o konu hakkında geçmişten getirdiğimiz tüm kısıtlamalar ve blokajlar elektro manyetik olarak serbest bırakılıp silinir. Tıpkı bilgisayarımızdaki gereksiz dosyaları sildiğimiz gibi.

Yaklaşık bir, bir buçuk saat süren “The Bars” seansı sırasında beyin dalgaları yavaşlar çocukluktan gelen davranış biçimleri, inanç sistemleri ve bakış açıları temizlendikten sonra, hayatınızda daha çok “var olabilmeye, anda kalabilmeye” başlarsınız. Yani geçmişinizi geleceğinize yansıtmadan tam anlamıyla geleceğinizdeki olasılıkları, kısaca hayatınızı değiştirebilirsiniz.